Sıkça Sorulan Sorular

TTGV aldığı bağışlardan komisyon alıyor mu?

Hayır, TTGV yapılan bağışlardan herhangi bir komisyon/işlem ücreti kesintisi yapmaz. Tamamen şeffaf bir şekilde alınan bağış miktarı ve kullanıldığı faaliyet tema detay sayfaları içerisindeki bağış geçmişi tablosunda yer almaktadır.

TTGV'ye genel bağış yapabilir miyim?

Elbette. TTGV'nin "Teknoloji Üreten Türkiye" vizyonu ışığında geliştirdiği programların, gerçekleştirdiği faaliyetlerin ve çıkardığı yayınların sürdürülebilirliğine katkı vermek için genel bağışçı olabilirsiniz. Bu konu hakkında [email protected] adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Yapılan bağış için bir belge gönderecek misiniz?

Yapılan her bağış için bağış makbuzunu taratarak sistem üzerinden paylaştığınız e-posta adresine gönderilecektir. Dilerseniz makbuzun aslını adresinize göndermemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TTGV, bağışçıları ile nasıl bir iletişim yürütüyor?

TTGV, faaliyetlerinin sürekliliğine katkı vermek isteyen her bağışçısını tüm faaliyetlerinden haberdar eder, çalışmalarına katkı vermeye davet eder, bağışlarının etkileri konusunda onları bilgilendirir. Bilgisi ve vaktini bağışlamak isteyenler için de daima kapısı açıktır. Yıl içerisinde en yüksek bağışı yapan bağışçılarını da TTGV Günü gibi özel etkinliklerine davet eder.

Bağış yaptığımda bilgilerim web sayfanızda yer alacak mı?

KVKK uyarınca izin vermeniz durumunda adınız, soyadınız ve bağış miktarınız web sayfamızda bağış tablosunda yer alacaktır. Bilgilerinizin yayınlanmasını istemiyorsanız, bağış yapma sürecinde karşınıza çıkan yönlendirmelerde bilgi paylaşımına izin vermediğinizi belirtebilirsiniz.

Bağış yaptığım proje ile ilgili gelişme ve güncel bilgilere nereden ulaşabilirim?

Bağış yaptığınız projenin web sayfasından ve sosyal medya hesaplarındaki haberlerden proje süreci ile ilgili en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca TTGV e-bültenine üye olarak da projelerimizden her ay düzenli olarak haberdar olabilirsiniz.